Yazılı Basın Sektörel Haberler

Haberler

TÜSAF TAM KADRO AKDENİZ?DE

Tüsaf olarak;AkSigorta ve Sigorta Tatbikatçıları Derneğinin destekleri ile bölgesel toplantılarımızdan 4.cüsünü 09/03/2012 günü Adana’da ve 10/03/2012 günü Hatay’da gerçekleştirdik.

Toplantılara Sigortacılık Genel Müdürü Sn.Dr.Ahmet Genç,Sigorta Tahkim Komisyonu Müdürü Metin Karacan,Tüsaf Başkanı Hüseyin Kasap,Ak Sigorta Genel Müdürü Uğur Gülen,Sigorta Tatbikatçıları Derneği Başkanı Fahri Altıngöz konuşmacı ve panelist olarak katılmışlardır.

Devamını oku...

 

Sigorta Acenteleri Bilgilendirildi

25.11.2011, TRABZON-TTSO, Doğu Karadeniz Tüm Sigorta Acenteleri Derneği (TÜSİD) tarafından düzenlenen ve Sigorta Tahkim Komisyonu Müdürü Metin Karacan ve Sigorta Bilgi Merkezi Müdürü Mehmet Üst’ün konuşmacı olarak katıldığı bilgilendirme programı, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı.

Devamını oku...

 

Sigortacılık Haftasında Elazığ da Sektör Buluşması

Sigortacılık Haftası Kapsamında Elazığ da  Sektör Buluşması
SAB,Sigortacılık Haftası nedeniyle Elazığ Ticaret ve Sanayi  Odası ve Elazığ Sigorta Acenteleri Derneği işbirliğinde 4 Haziran Cumartesi günü Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirdi. SAB Başkanı Ayşe Kılıç’ın yönettiği toplantıya Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Müdürü Dr.Ahmet Genç, Doğal Afet Sigortalar Kurumu (DASK) Genel Sekreteri Serpil Yakut Öztürk,Sigorta Tahkim Komisyonu Müdürü Metin Karacan ve Cumhuriyet Üniversitesi Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Fuat Çamlıbel konuşmacı olarak katıldı.

Devamını oku...

 

6 ıncı Sigorta Hakemleri Bilgilendirme Toplantısı 25 Ekim 2011 Tarihinde Gerçekleştirildi.

 

T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından Sigorta Hakemliği Listesi’ne kayıt olmaları uygun bulunan 7 yeni sigorta hakemini sigorta tahkim sisteminin işleyişi hakkında bilgilendirmek üzere düzenlenen bilgilendirme toplantısı, 25 Ekim 2011 tarihinde, Sigorta Tahkim Komisyonu’nun Altunizade’deki merkezinde gerçekleştirildi.

Devamını oku...

 

5 inci Sigorta Hakemleri Bilgilendirme Toplantısı 14 Haziran 2011 Tarihinde Gerçekleştirildi.

T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından Sigorta Hakemliği Listesi’ne kayıt olmaları uygun bulunan 12 yeni sigorta hakemini sigorta tahkim sisteminin işleyişi hakkında bilgilendirmek üzere düzenlenen bilgilendirme toplantısı, 14 Haziran 2011 tarihinde, Sigorta Tahkim Komisyonu’nun Altunizade’deki merkezinde gerçekleştirildi.

Devamını oku...

 
Diğer Makaleler...